China fiber power meter leverancier | NOYAFA

China fiber power meter leverancier | NOYAFA

3-in-1 optische multimeterNF-911
Hoofdfuncties:1. Meting van het vermogen van optische zender (dBm en W).
2. Test op insertieverlies van optische apparaten.
3. Lichtbronfunctie:
4. Nieuwe REF door de gebruiker gedefinieerd.
5. FC/SC/ST-interface voor algemene doeleinden.
6. Golflengte: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm (vermogensmeter)
7. golflengte: 1310 / 1550nm (lichtbron)


Producten Details

Productdetails

NOYAFA is jaren geleden opgericht en is een professionele fabrikant en ook een leverancier met sterke capaciteiten op het gebied van productie, ontwerp en R&D. fiber power meter Wij hebben professionele medewerkers met jarenlange ervaring in de branche. Zij zijn het die hoogwaardige diensten leveren aan klanten over de hele wereld. Heeft u vragen over ons nieuwe product fiber power meter of wilt u meer weten over ons bedrijf, neem dan gerust contact met ons op. Onze professionals helpen u graag op elk moment. Het wordt vervaardigd in een gecontroleerde faciliteit die voldoet aan strenge kwaliteitsnormen.

Voordelen:

15 jaar ODM/OEM-ervaring

Snelle levertijd en goede service na verkoop.

Aangepast ontwerp voor klanten:

FAQ

Welk certificaat of patenten heb je?

De meeste Noyafa-producten hebben een CE/ROHS/REACH/FCC/FDA-certificaat en we hebben ook een patent op het ontwerp.

Accepteert u OEM / ODM-bestelling?

Ja! We accepteren verschillende OEM-niveaus en we hebben op maat gemaakte producten ontwikkeld voor meer dan 30 bedrijven en verkopen over de hele wereld.

Kunnen jullie mijn goederen naar het Amazon FBA-magazijn verzenden?

Natuurlijk kunnen we dat, stuur ons gewoon het SKU-label en Amazon buiten de kartonnen labels.

3-in-1 optische multimeter NF-911


Hoofdfuncties:


1. Meting van het vermogen van optische zender (dBm en W).
2. Test op insertieverlies van optische apparaten.
3. Lichtbronfunctie:
4. Nieuwe REF door de gebruiker gedefinieerd.
5. FC/SC/ST-interface voor algemene doeleinden. 
6. Golflengte: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm (vermogensmeter)
7. golflengte: 1310 / 1550nm (lichtbron)

Type
NF-911A
NF-911C
Optische vermogensmetermodule


Detectortype:
IngaAs
Meetbereik (dBm)
-70~+10
-50~+26
Onzekerheid
3%
Gekalibreerde golflengten (nm)
850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625nm
Resolutie (dB)
0.01dBm
Identificatie Frequentiebereik:
10Hz~60KHz
optische connector
FC (SC, ST, LC-connector kan optioneel zijn)
Optische lichtbronmodule
Zendertype:
FP-LD
golflengten
1310/1550 (andere golflengten kunnen optioneel zijn)
Uitgangsvermogen (dBm)
-7dBm
Uitgangsstabiliteit
± 0,05 dB/15 min; ±0.1dB/8 uur
Modulatie Frequenties
270Hz, 1KHz, 2KHz
optische connector
FC (SC, ST, LC-connector kan optioneel zijn)
Visuele foutzoeker
Energie uitstralen
5mw / 10mw / 20mw / 30mw selecteerbaar
Standaard golflengte
650±10nm
Operatie modus
Gepulseerd (2Hz) en CW
Connector
2,5 mm of 1,25 mm universele connector
Algemene specificaties van multimeter
Stroomvoorziening
1.5V*3st
Auto-uit tijd
15 minuten
Bedrijfstemperatuur (°C)
-10~+60
Opslagtemperatuur (°C)
-25~+70
Afmeting (mm)
160x75x32mm
Gewicht (g)
210


Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --
Stuur uw aanvraag

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English English Magyar Magyar Ελληνικά Ελληνικά 한국어 한국어 Türkçe Türkçe русский русский italiano italiano Español Español Português Português Polski Polski français français Deutsch Deutsch 日本語 日本語 Nederlands Nederlands Tiếng Việt Tiếng Việt ภาษาไทย ภาษาไทย Latin Latin العربية العربية
Huidige taal:Nederlands